Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İletişim uygulamaları sektörüne, bundan 23 yıl önce matbaacılıkla adım atan Petek; bugünün teknolojinin gelişmesiyle birlikte, firmaların değişen ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla gelişiyor, yenileniyor. Bu yenilenme sürecinde, matbaacılık hizmetlerinin yanına, promosyon ürünlerinide ekleyen şirket; kendisine geniş bir hareket alanı yaratıyor. İstenilen tasarımları, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun iletişim ortamlarında gerçeğe dönüştürürken, en kapsamlı ve en yaratıcı hizmeti vermenin kıvancını yaşıyor.

Petek, iki renkli baskı makinesiyle yola çıktığı günlerden bugüne, özenle koruduğu bazı değerlerin ışığında ulaşmıştır. Yapılan her işte, insanı temel almayı öğütleyen bu değerler, bilgi ve teknolojiyi insanın faydası için geliştirmeyi ve sunmayı hedefler. Küçük bir kartvizitle, on binlerce kişiye ulaşacak yayınlar, Petek'in profesyonel çalışanlarınca, aynı titizlikle ve bu değerlere sahip çıkılarak gerçekleştirilir.

 

VİZYONUMUZ;

Evrensel değerlere saygılı bir işletme olmak için, süreklimodern, öncü ve ideal bir model olarak büyüyen, toplam kalite tercihleri için ilkelerine sahip olan, Türkiye'de bilinen marka haline gelmek.

MİSYONUMUZ;

Kaliteyi önemseyen, özgün ve yaratıcı tasarımlar ile her zaman çözüm üretici, sorunlar karşısında hızlı ve doğru seçenekler sunabilen, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sürdürmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mevcut durumdaki pazar payımızı arttırıp sektördeki yeni teknolojileri takip ederek ve kuruluşumuza uyarlayarak daha ileri gitmek

Müşteri şikayetlerinizi minimuma indirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, gelişmeye ayak uydurma ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda altyapısını sürekli olarak altyapısını sürekli olarak geliştirmek ve kaliteli hizmet vermek

Kaliteli zamanın kıymetini bilen, karşılıklı özgüvene dayalı, hep daha ileri diyerek çıktığımız bu yolda, siz müşterilerimizden aldığımız güçle yolumuza devam etmek.